| CreEppY a întrebat:

Cat ar costa transportul daca as comanda ceva de pe amazon? Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am cumparat multe lucruri, depinde de la ce firma cumperi. amazon costa de fel 6 lire, dar la restul e de la 4 la 36 de lire transportu. oricum poti verifica mereu, bagi un lucru in "carut" si dai ok ok pana zice confirmarea si acolo inainte sa dai unltimul click iti arata cat costa tot, "lucrul" plus transport. asa e la mine cel putin...

| basick a răspuns:

Nu conteaza de pe ce comanzi..cand dai comanda iti apare sa selectezi prin ce vrei sa iti trimita coletul si uh alegi Fan Curier sau Posta Romana prin posta e 10 lei si fan curier e 20 de transport