| Holyman a întrebat:

Salutare SCUZATI categoria! Tocmai mi-am luat un nou pc si as vrea sa joc un joc care nu merge pe cel vechi (left 4 dead 1) problema e ca nu stiu daca o sa mearga asa ca va spun cate ceva despre pc nou!
Are: 1. 91Gm RAM
Este Inter Celeron procesor 1.80 GHz 1.79 GHz
Acum nu stiu daca merge ajutati-ma voi! Dau funda pentru raspunsul bun! Jocul o sa il iau vad daca merge!

1 răspuns:
| varanudorm a răspuns:

Salut. Depinde si de placa video daca jocul iti va merge sau nu... trebuie sa ai una cu memorie de cel putin 256MB, astfel incat sa suporte pixel shader 2.0.

E posibil sa mearga. Spor la joc ( sper ).