| Razvan_3737 a întrebat:

Eu vreau sa stiu daca pot juca jocuri gen left 4 dead 1 si 2, prototype, spiderman 3 sau cod5 pe procesor amd sempron 1.80 ghz ram 2 gb ddr2 si daca imi cumpar placa video nvidia gt 220 ddr3 1gb vor merge cateva din jocurile astea? nu vreau sa imi mearga in reluare

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

A pai ram ai destul placa daca iti ei e ok procesoru nu-i prea bun asa ca left for dead 1 2 iti merg sigur, prototype spiderman 3 nu as garanta din cauza procesorului tiar trebui unu de minim 3200 dar e posibil sa mearga bine!

3 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Îţi recomand să alegi magazinul eMAG: http://bit.ly/ifqmIU .Primeşti livrare gratuită şi cele mai mici preţuri.O zi bună!

| Lizze11 a răspuns:

In primul rand ai sanse sa iti mearga left4 dead 1 restul jocurilor nu cred ca iti vor merge din cauza procesorului e single core nu? daca e dual core ai sanse sa iti mearga pe single nu iti merge
Incearca Hitman Blood Money, Mafia, GoodFather, Fifa 10, Starcraft 2 etc. eu astea le joc si am o configuratie aproape ca a ta

| padea15 a răspuns:

Da iti vor merge foarte bine