| kingsinatuo a întrebat:

stie cineva unde pot gasi manga Shaman King Flowers dar in limba romana? pentru ca nu suport englezalaughing FUNDA! :d

2 răspunsuri:
| ShadeAdda a răspuns:

Normal a nu exista manga Shaman King (Flowers? daca vorbesti de o alta manga care are legatura cu SK atungi e clar ca nu o gasesti) in limba romana deoarece nu e f. populara (cum e Bleach/Naruto, de ex.), deci nimeni nu s-a sinchisit sa o traduca. Crede-ma, am cautat.
Cu acestea fiind spuse, ai face bine sa inveti sa IUBESTI engleza, deoarece in general manga gasesti in lb. engleza, spaniola si japoneza. Pe care dintre ele vrei sa le inveti si le ai mai la-ndemana? Pune mana si obisnuieste-te cu engleza. Ca prea multe manga in romana sau anime-uri dublate/subtitrate in romana nu prea gasesti. Engleza iti deschide posibilitatea de a vedea toate anime-urile.

| Carstea_Valentina_ a răspuns:

Shaman king super star e continuarea Lui shaman king flowers