| Bartos_CristiNa_1988 a întrebat:

Sasuke este personajul preferat a lui Masashi Kishimoto?
Scuzați categoria.big grin

11 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Uite aici scrie tot ce vrei sa stii : http://ro.wikipedia.org/wiki/Uchiha_Sasuke

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Sigur ca da. Au si o relatie si in curand vor avea un copil. Eu banuiesc insa ca plodul e rezultatul unei nopti pasionale dintre Naruto si Sasuke dar deh..cine poate sti sigur

Răspuns utilizator avertizat
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Nu, Sasuke nu este personajul preferat al lui Kishimoto. Acela este Naruto nicidecum Sasuke.
Pa, pa!

| Stella17 a răspuns:

Buna nu este Sasuke ci Naruto toata poveste graviteaza in jurul lui Naruto, si il transforma in cel mai bun personaj.

| LiviuuuXD a răspuns:

Nearutoh laughing

| Cornellp a răspuns:

Nu e preferat.Stiu dintre fete care e preferat.

| Sakina a răspuns (pentru Cornellp):

Care e preferata lui Kishimoto dintre fete? Sunt tare curioasa... day dreaming

| Evonne a răspuns:

Ma, nu stiu sigur laughing
Chit ca si eu ma uit la Naruto rolling on the floor))