| MissDelevingne a întrebat:

Scz de categorie

Cum fac si eu semne dinalea cu inimi, note muzicale, etc? Dar sa fie adevarate nu asa

Răspuns Câştigător
| noi3 a răspuns:

Alt+tastele din numpad [numerele grupate in linii de 3 si coloane tot de 3 din dreapta tastaturii]
ex. pentru ♥ tii apasata tasta alt in timp ce apesi o data tasta 3 ♥; daca in timp ce tii apasata tasta alt apesi de 2 ori tasta 3 rezulta!
de aici, descopera tu simbolurile.

2 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Pai este usor, poti sa intri pe :blackangel.forumz.ro/t59-semne-hi5-scripturi sau pe alt site daca scrii ''semne hi5'' si dai cu copy.Iar cand vrei sa il pui langa un nume sau langa un text dai paste. Bafta!

| Monica_7453 a răspuns:

Doar daca le copiezi.dai copy-paste big grinbig grin