| Lilia_1576 a întrebat:

Se intalneste un politist cu un copil. Copilul: Cat e ceasul Politistul: Este fix. Copilul:La si-un sfert ma pupi in cur. Il alearga politistul pana il vede o baba si striga la el. Baba: Ce ai ma cu copilul? Politistul: A zis ca la si un sfert sa-l pup in cur. Baba: Pai si ce te grabesti? E de abia si 5...

Răspuns Câştigător
| isauranick a răspuns:

Nu ma ca sa il prinda ca si-a permis copilutzu sa ii zic ca la si 15 il pupa in fundlaughing) nu fuge dupa el ca sa il pupelaughing)

8 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Ai gresit categoria! Du-te la T/A!

| DianaDiii1761b a răspuns:

Chiar nu e intrebare. dar pe TPU se pun intrebari si comicuri deci du-te pe alt site cu bancurile tale de prosti crescuti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faina!
@mary3bee, categoriile astea se combina, cumva, chiar pe langa regulamentul de **** al TPU. De ce dai sfaturi cretine? Te crezi cumva fauritorul universului? Taci si inghite (ce vrei tu)!

| Lilia_1576 explică:

DianaIoana10 du-te dracu tampito invatate sa vb panaramo

| alinutza_3646 a răspuns:

Buna asta buna buuna:-p

| animequeen a răspuns:

Loool...buna astalaughing

| XxXSEGAXxX a răspuns:

Adica de ce fuge ca trebiue sa mai treaca 10 min si sal pupe in cur pliz funda