| Damisimieuniphone4s a întrebat:

Spuneti-mi ce zodie sunteti sa va spun ce zodie chinezeasca aveti! Vreau si data nasterii!happy

Răspuns Câştigător
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Dragon de otel si sunt pe 31.05. 1995.
Fundaa?

6 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Da-mi site-ul de unde afli asta si iti zic eu ce zodie chinezeasca am. Ok?

| PisikaNeagra a răspuns:

Dragon si sunt pe 06.03. 2000.
App, ce e comic in asta?

| DarQueen a răspuns:

Mai bine zi tu câți ani ai și eu îți zic de câte ori ai rămas repetentă laughing

| Ỷηηєs a răspuns:

Copilul92Ucis2011 bestial raspunsrolling on the floorlaughingsmug:X Foarte TRUEsmug

| in2ishen a răspuns:

Iti zic eu ce e comic, faptul ca dupa lungi cercetari si zile petrecute la scoala, asta o invatat sa citeasca zodiile chinezesti de pe te miri ce site.

| marina11 a răspuns:

Cocos si sunt pe 30.08. 2000