| biencutza_5297 a întrebat:

Voi ce zodie sunteti? Si in zodia Chinezeasca? Eu sunt pesti iar in zodia chinezeasca sunt sarpe de foc! FUNDA pentru pesti!

Răspuns Câştigător
| Georrggy a răspuns:

Eu sunt Scorpion dar in zodia chinezeasca sunt Dragon

17 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Eu sunt pesti si in zodia chinezeasca sunt sarpe de foc.
Daca nu ma crezi poti da un click pe profilul meu si te poti lamuri.

| invisibleboy a răspuns:

Si de unde aflu eu ce naiba is in aia chinezeasca?

| positivity a răspuns:

Sunt săgetător, iar în zodiacul chinezesc sunt tigru.

| invisibleboy a răspuns (pentru positivity):

Esti ca un pennis big grin

| positivity a răspuns (pentru invisibleboy):

Serios? Tipule eşti amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati mincinosi se vor ivi, toti vor fi pesti, pentru cateva ore rolling on the floor
Eu is altceva!

| TooNight a răspuns:

Eu chiar is pesti.Sunt nascuta-n 16 martie, uita-te si la celelalte raspunsuri ale mele daca vrei.Sunt pesti si sunt iepuras in zodiacum chinezescbig grin.Si daca ai zis ca dai funda pestilor, mai jos de ce scrii ca numai dai funda pestilor? Draga mea, tu esti in zodia Prostilor, nu Pestilor.Hotaraste-te odata, nu ne mai pune sa-ti dam tie raspunsuri, si dupa-aia zici ca te-ai razgandit.winking

| biencutza_5297 explică (pentru TooNight):

LOvEsTEToT Dragutza ai grija cum vorbesti cum mine! Care-i problema ta daca am vrut sa-i pun la incercare?! Asta este ...nu toti au fost sinceri asa ca, am pus FUNDA la cine am vrut eu! Si gaseste-ti alta intrebare la care sa comm aiurea numai pentru a te da in spectacol :p!

| TooNight a răspuns (pentru biencutza_5297):

N-am nevoie sa ma dau in spectacol la intrebarea ta, stai calmalaughing.
Zi mersi ca m-am chinuit sa-ti scriu cateva zeci de cuvinte.winking.

| LetMeHelp a răspuns:

Rac si sarpe de foc. happy

| Mâncărici a răspuns:

Iti dai seama ca totii vor spune indiferent de ce zodie sunt, ca este peste! laughing

| Krissツ a răspuns:

Peste ---> Dragon de Metalwinking

| Kiddu4Strange a răspuns:

Sunt gemeni iar în zodiacul chinezesc sunt... cal happy

| sebydoda a răspuns:

Eu sunt din zodia pesti nascut pe 12 martie 1998 si sunt in zodiacul chinezesc tigru de pamant

| biencutza_5297 explică:

Nu sunt proasta...De fapt nu voi da funda pestilor

| Yeollie a răspuns:

Si eu sunt tot pesti.; x

| b1encu7z4 a răspuns:

Eu sunt pesti sunt nascuta pe 3 martie si in horoscopul chinezesc
eu sunt iepurebig grinbig grinbig grin