| Ramo137 a întrebat:

Spuneti-mi si mie porecle pentru fete si baieti. frumoase, urate si amuzante. multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| XperimentX a răspuns:

Baieti:Grasu, Beti cea urata, Fetita, Ghighinel, Taliban, Mortaciune.
Fete:Nebuna, Zuza, Aia, Gunoilaughing))))laughing)))laughing)))FUNDA?

5 răspunsuri:
| iSaidNo a răspuns:

Baieti:Seba,Crist,Andre,Sergister,Jojobelo,PudellaughingCosmi,Pau,Tom,Ionu,Marianster,Maris,Miha, Danster si Io

Fete:Marinuca,Saba,Raluu,Lulu,Miru,Mir,Moni,Monicutz,Sori,Andre,Io,Ioa,Mar,Ramonic,Ramonel,Anutza,Andrutza,Marinel,Mirunel,Tia,Bia, Bibi, si Mimi.

| Lamaitzza a răspuns:

Fete : kiki,crisu,gogosica,iaurtica,ala,ems,bibi,aldu,skivo;
Baieti :
cretu,sega,tobi,hia,ben, iuri. etc
Poreclele sunt multe, se dau in functie de insusirile unei persoane.

| MadiiDia a răspuns (pentru Lamaitzza):

De folos aceste porecle.:*

| MadiiDia a răspuns:

Fetebig grineea, Deeds, Pisy, Bebitza, Beius, Mi Corazon, Babyy, VeVe, Ina
Baieti:Geo, CoCo, Boby, VeVe, Dudut, LuLu, BoBo, Zuzu, Twiggy, Piticot. Sper sa fie de folos. Fundita plss:*

| dintishor0207 a răspuns:

Andre ionu inna mari deni mariu