| Ayumi a întrebat:

Dati ex. de porecle amuzante pentru. fete si baieti si dau fundita la cele mai amuzante

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E unu la mine in clasa care striga in gura mare: Floci!
Nu sariti e doar o gluma pentru numele Flori

7 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Porecle din experientele cu prietenii big grin : copite de porc, gaina, portocala, pamatuf, bobo, cucoana, mai beloi, dop... nu imi mai vine nimic in minte acum.

| mary a răspuns:

Tigaita(diminutiv tigaie), de la numele de familie nitoi=ratoi, pe unul de la mine il porecleaza soba, pe altul plita...
mai e unu-schema
ghita
ghirba
buze(nume familie buzila)

| αɳḍϋ a răspuns:

Costicahee hee

| IoanaSalvatore a răspuns:

Morloc laughing cocosel
pasarica :d laughing)
bostana laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mititicu(baiat) si Ndomi(fata)...numele de3 fata nici nu existalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cympoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiti