| RorySan a întrebat:

Stie cineva daca acest eanime vor avea sezon 2
Angel Beats
Campione

si vreau sa stiu daca este vreun site d unde pot afla ce anime vor aparea si ce sezoane noi mersi

3 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Buna! Nu, angel beats s-a terminat, nu va mai avea continuare. De campione nu stiu sigur, dar nici el nu cred ca va avea sezonul 2. Poti vedea ce anime vor aparea pe myanimelist: http://myanimelist.net/

| RorySan explică (pentru Barb0Senpai):

Dar acesta nu va mai fi nimic cred
Hotarubi no Mori e

| Raducu_Alexandru_1999 a răspuns:

Nu vor avea continuare din cate stiu pana acum(sunt aparute de ceva vreme si inca nu s-a anuntat nimic, deci nu se stie). Si da, poti vedea ce anime-uri vor aparea in continuare pe MAL (MyAnimeList) sau AniChart.