| Sarai a întrebat:

Stie cineva jocuri de genul Sweet Flirt, dar mai putin plictisitor big grin

5 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Sweet Flirt nu-i asa plictisitor daca ai destule puncte ca sa termini episoadele. Nu prea stiu jocuri asemanatoare dar ai putea incerca rpg-uri, mmorpg-uri; aventura: Lol, Elsword, La Tale; horror: The Witch's House, Mad Father; si un joc dragut e Haunt the House - http://jocuri.clopotel.ro/Jocuri_Aventuri-11/haunt-the-house--HQV4pNRn

| papyterier a răspuns:

Daca ai un telefon sau o tableta cu android de mai mult de 4.0 iti pot recmanda o gramada pe care le poti gasi pe google play adica eu am am gasit multe dar cel mai mult mi-au placut My lover of darknes; Office lover si Contract Mariage sunt foarte foarte tari si mie imi plac la nebunie daca nu ai vreun gadget cu android iti recomand jocuri multiplayer sau sa te uiti la anime-uri happy Sper ca te-am ajutat ^_^

| Sarai explică (pentru papyterier):

Ma uit deja la anime-uri de mult timp ^^ Merci pentru comentriu si pentru jocurile sugerate big grin

| Cezarik04 a răspuns:

Sfatul meu:transformice, samp, etc...(jocuri multiplayer)

| RahelBellPie12345 a răspuns:

Ai putea să incerci atanticlove, deși e cu puncte de actiune, tin mult mai mult de cat la sweet flirt, si primesti mai multe pa decat la sweet flirt si e super jocul, sper ca te-am putut ajuta! happy