| Hyourinmaru a întrebat:

Stie cineva o manga de dragoste in care personajul principal este baiatul si se indragosteste si asa mai departe? M-am saturat sa tot vad numai fetele perpelindu-se pentru baiatul pe care il iubesc si care le baga in seama abia la sfarsit. Sa vad cum se perpelesc si baietii 3happy Fundaa~

1 răspuns:
| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Pai.
~Last Game-. tipa e cam..grea de cap.dar merita, arta e super xD Inca nu e terminata.
~Towari no Kashiwagi San- Si mai buna arta, fata e putin tsundere la inceput dar in ultimele capitole e prea adorbs xD la fel neterminata
~Suzuka- Neterminata, muzica (mentionez ca toate pana acum au cam 50 de capitole fiecare.)
~3D Kanojo- Superba, lots of kisses, neterminata( parca) dar o sa iti placa mult.
~Mint na Bokura- In sfarsit, una terminata si super tare. E gender bender :>
~Ani ga imouto de imouto ga ani de- Gender bender, putin ecchi dar se perpeleste baiatul de ies aburi din el xD

Bonus: Nu stiu daca iti place shoujo ai dar chiar vreau sa recomand manga asta.http://www.mangatown.com/manga/citrus_saburo_uta/ Pana in momentul de fata nu e prea yuri deci daca nu esti adept/a n'o sa fugi mancand pamantul :)) Incearc'o :D S'ar putea sa te faca sa imi dai funda xD