| kaichouwamaidsama a întrebat:

Stie cineva manga/anime(de actiune) in care personajul principal sa fie o fata foarte puternica? Multumesc!
(FUNDA)

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.

- Phantom: Requiem for the Phantom
- Medaka Box (2 sez)
- Highschool DxD
- Blood+
- Elfen Lied
- Claymore
- Shakugan no Shana (3 sez)
- Mirai Nikki
- Blood-C
- Freezing
- Mai-HiME
- Guilty Crown
- Kaze no Stigma
- [C] The Money of Soul and Possibility Control

Vizionare placuta!winking

| AlinKun a răspuns:

Black Lagoon
Shakugan no Shana
Canaan

| irbis a răspuns:

Inca vreo cateva astfel de anime pe langa ce s-a spus pana acum mai sunt Ghost in The Shell (filme si serii - un anime clasic), The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Angel Beats!, Binbougami ga!, Fate/Zero, Ga-Rei: Zero, Haiyore! Nyaruko-san, Mardock Scramble (3 filme dar ultimul nu a aparut inca).

| WildDream a răspuns:

Kiddy Grade
Vampire princess Miyu
Agent Aika
Noir
Elfen Lied
Claymore
Mahoromatic
Shakugan no Shana
Blue gender
Slayers
Chobits
Blood +
Jigoku Shoujo
si or mai fi si altele dar atat imi amintesc acum din toate cate am vazut...