| Holyman a întrebat:

Stie cineva un program de pus muzica peste videoclipuri adica asa ca in linkul asta:http://www.youtube.com/watch?v=4tueQjtFn3M.Daca stie cineva imi poate da un program si sa imi spuna cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| Stefanjust4fun a răspuns:

Salut!
Incearca sa downloadezi de pe www.kappa.ro softul MovieMaker.Eu de acolo il am:si cand aveam windows 99'imi mergea! Este ceva sigur!
Instructiuni:
Ca sa bagi muzica in collectie(asa se numeste locul unde apar chestiile pe care le pui in film),te uiti in stanga,si apesi: Import audio or music.
Ca sa pui imagini,apesi Import pictures
Are si o optiune, numita Import Videos.(aceea este pentru a importa video(formate disponibile:mp3, mp4, mpeg,avi)
Cam asta e esential.
Restu, te descurci!;)Bafta:D

3 răspunsuri:
| Holyman explică:

Inafara de windows movie maker pentru ca mi se blocheaza dar am windows xp.Altul nu mai stiti in afara de WMM?

| PisikaNeagra a răspuns:

Windows movie maker
Nu iti spun cum sa-l folosesti, pentru ca nici mie nu mi-a zis nimeni, si m-am descurcat tongue