| catalin87896 a întrebat:

Stiti vre-un anime gen naruto? Adica nu extrem de violent si cu ninja puteri etc

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

One Piece, Bleach, Sengoku Basara,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fairy Tail,Full metal alchemist, HunterxHunter, Bleach si One piece.Aa si Dragon ball, Naruto e inspirat din aceasta serie, dar grafica e cam veche si nu stiu daca o sa-ti placa.Si incearca si Kuroko no basket(e despre baschet dar e super misto, nu o sa te plictisesti).

| adadragutza a răspuns:

Soul eater,Bleach,Inuyasha, Dragon ball, Fullmetal alchemist si Fullmetal alchemist brotherhood, Shaman King, D.Gray-man,Attack on titan, One Piece.

Sper ca te-am ajutat. happy