| dragutzyy a întrebat:

Stiu am mai pus intrebarea asta.deci citesc manga.adica as vrea...pe animekage incepe manga naruto de la nr 388.pe ce apas pe animekage ca sa inceapa de la nr 1? si e un alt site care are manga naruto in romana?

2 răspunsuri:
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Buna! Si eu citesc manga Naruto Shippuden, din cate stiu doar pe animekage poti vedea.Naruto episodul 1 din cate stiu nu il poti vedea. Daca te uiti in manga la Naruto Shippuden vei vedea la "Doi Sori" ca a aparut si in manga si in anime(dupa titlu) notat cu numarul 544 iar in anime e episodul 283.Concluzia este ca episoadele in manga nu sunt in ordine, succes!

| Zulzon a răspuns:

Www.animehere.com Aici poti sa vezi toate episoadele si din Naruto si din Naruto: Shippuden.
http://www.mangareader.net/93/naruto.html
Aici poti sa citesti toate benzile desenate cu Naruto.