| dragutzyy a întrebat:

Deci eu citesc manga naruto.adica as vrea...pe animekage imi da manga de la nr 388.pe ce apas sau unde dau ca sa vad de la nr 1? funda

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Te duci la browser si scrii "www.google.com" -> apoi in casuta aia lunga scrii "naruto volum 1"

Daca nu sti ce e ala browser te duci pe www.youtube.com sau dai in mesaj pe aici si te trimit direct la filmulet.

| ItachixArtist a răspuns:

Http://www.mangahere.com/manga/naruto/ Poftim link-ul, dacă dai mai in jos pe pagina, vei vedea ca este de la început.
Mult noroc la citit.

| JEWEL112 a răspuns:

Incearca alt undeva, mie mi se pare mai usor... mangareader sau mangafox.