| AnneBre a întrebat:

Stiu ca e cam scurt dar incepusem sa ma plictisesc de desenat
http://i.imgur.com/fL6BI.jpg

11 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Tare! Are grafica foarte buna.CULL Comik Men! Dar l-ai facut prea mare.

Astept partea a II-a.

| AnneBre explică:

@andreeateomoarelanoapte stiuoh go on am avut si eu probleme cu asta si am incercat sa rezolv dar nu am reusitstraight face
La urmaatorul o sa fac scrisul mai marebig grin

| AnneBre explică:

@รtєlยtzค sincer eu una nici nu ti-am fazut comiculstraight face mi`l arati si mie?laughing

| mdany a răspuns:

Da.Cum spuneau si altii scrisul nu se vede. Eventual daca iau lupa, ca altfel.

| Bogdanux a răspuns:

Nais.

| Gandăr a răspuns:

Eu nu mă dau niciodată cu rimel.

P.S. Nu's piţi.

| Rockărița a răspuns:

Te-ai luat dupa mine cu disparitia userilor.Nu-i corect, da ma rog.E asa si asa.M-am chiorat foarte tare de mi-au iesit ochii.straight face.

| ShadowGuitar a răspuns:

Haha.tarelaughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ba, incearca sa mai micsorezi literele alea ca sunt de-a dreptul enorme.

| andreeateomoaralanoapte a răspuns:

Singura propozitie pe care am putut-o s-o citesc a fost "Va urma"

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

E super comicu astept partea 2 ps:super imagine de profil. good luck