| XxAmaliAxX a întrebat:

Sunt adevarate zvonurile legate de existenta noii serii numite Naruto Akkipuden?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Tot ce se discuta pe acest subiect sunt doar zvonuri.
In plus, zilele trecute a fost o stire de la Shonen Jump in care spuneau ca saptamana viitoare, pe 28, vor face un anunt "ultra-important".
Cel mai probabil vor anunta ca actualul arc sau urmatorul, din manga, va fi ultimul. La fel cum s-a intamplat cu Bleach.

http://www.animenewsnetwork.com/......eek/.76721

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, superstitii frate si nimic ALTCEVA.
Noroc!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu,sunt doar zvonuri facute de fanii.

| Futhakari a răspuns:

Nu se stie inca nimic sa vedem dupa ce se termina shippuden sa vedem daca o sa mai apara ceva.
Eu as vrea sa vad o continuare daca ajunge naruto hogake.

| Leptosome a răspuns:

Nu. Autorul a confirmat ca manga se termina anul acesta.