| Neverosimil a întrebat:

Vreau sa stiu daca zvonurile sunt adevarate ca naruto va muri? Eu iubesc acest anime.

Răspuns Câştigător
| KeyoAsurame a răspuns:

Nu nu este adevarat....este un zvon fals adaugat de pe un forum care a luat foarte mare atentie
deoarece multi otaku ar fi distrusi daca naruto ar muri
kashimoto nu a sps daca naruto sau sasuke vor muri si acel videoclip de intr-o in care boruto este adult este doar o idee ca sa îi faca pe spectatori cu inima la gura
seria boruto nu a ajuns inca la partea filmului la care a fost publicata asa ca nu bagati in seama ceea ce spun multi ca ''Kawaki o sa-l omoare si pe el si pe Sasuke''
este o minciuna
intrebatil mai intai me creatorul desenului
https://www.facebook.com/Official.Kishi/
intrati pe pagina sa Facebook si o sa vedeti

1 răspuns:
| PumpkinDoll a răspuns:

Kawaki o sa-l omoare si pe el si pe Sasuke