| Deeaa a întrebat:

Sunt incepatoare:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/wfwerwe/My%20Docum ents/untitled.bmp

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Nu te supara de comentariile celorlalti. Asa am patit si eu: am postat un comic si nu s-a vazut linkul. Au inceput toti sa ma injure,ca-s proasta,ca-s idioata,etc.
Sunt unii utilizatori chiar nesimtiti. Nu ii lua in seama. Stii cum se zice: Asta e viata, inveti sa accepti si bune si rele. Sunt f multe persoane din astea in viata, ar trebui sa te obisnuiesti.

10 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Se vede, nu ne-ai dat link.

| NoChanceForUs a răspuns:

Poti sa editezi intrebarea si sa adaugi linkul.happy

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nici incepatoare nu esti esti jaff iar a inceput aia cu retarzi aia de copii care faceau comicuri da acu nici nu sti sa le puna pe site

| Deeaa explică:

Am incercat si nu mi-a iesit dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma faceti proasta nesimporcilor! Cred ca doar Roxanutza ma intelege! Dar daca sunteti asa de destepti faceti si voi cu toti

| Deeaa explică:

Daca vreti sa stiti acum lucrez la altul mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| RiRihXd a răspuns:

Cat de proasta poti sa fii...

| SkittlesS a răspuns:

Cica,,cat de proasta poti sa fii''
Ha Ha Ha
da chiar
se vede ca esti!
L.O.S.E.R

| Elena1234456 a răspuns:

Ah! Posteaza pe imgur.

Răspuns utilizator avertizat