| Mada2799 a întrebat:

Toamna asta o sa merg la Nijikon. Ati mai fost pana acum? Daca da, cum a fost? Daca nu ati mai fost vreti sa mergeti?

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna Mada
Nu am fost dar as vrea happy
Cu siguranta cred ca merita!

| Mada2799 explică (pentru OnuOnulică):

Dar o sa mergi? big grin

| OnuOnulică a răspuns (pentru Mada2799):

Da, de ce nu big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu am fost dar vreau să merg. Mai întâi să am cu cine (că n-am chef să mă duc singură) şi să mă lase ai mei să călătoreac fără un adult...

| Aneurysm a răspuns:

Au fost câteva prietene anul trecut, s-au distrat la maxim. Cred că o să apar şi eu de data asta...

| Blackyuu a răspuns:

Mada
Unde?
Si cand este?
Vreau si eu sa merg.

| Mada2799 explică (pentru Blackyuu):

Cauta pe google Nijikon 2013. Este in Bucuresti pe 2 si 3 noiembrie.

| Blackyuu a răspuns (pentru Mada2799):

De unde esti?

| Mada2799 explică (pentru Blackyuu):

Constanta, tu?

| Blackyuu a răspuns (pentru Mada2799):

Stau la periferia Bucurestiului, ajung repede sunt si langa sectorul 6!

| Mada2799 explică (pentru Blackyuu):

crying( Ai noroc! Eu nu prea laughing

| Copildeciocolata a răspuns:

O sa merg eu cu cateva colege big grin Vi si tu?

| Copildeciocolata a răspuns:

Am inteles ca sunt toate alea scumpe, dar sunt misto. Deci nu mai am rabdaree

| Mada2799 explică (pentru Copildeciocolata):

Cum adica toate alea scumpe?