| supermari10 a întrebat:

TPU sunt un mare fan naruto...sunt la episodul 444, urmaresc pe animekage de curand nu a pus video care se pune in fiecare joc, nu conteaza asta am cateva intrebari!
1:Naruto shippuden pana la cate episoade va continua?
2:Naruto shippuden se va sfarsi cu lupta dintre naruto si sasuke in care isi rupt ambii unul dintre brate?
3big grinupa batalia dintre naruto si sasuke fa continua o noua serie sau sezon sau se va termina de tot naruto?
4Se va face o serie cu boruto care-l va include si pe naruto foarte mult sau doar pe boruto? Cam atat sper sa primesc raspunsuri care-mi va trezi amintiri frumoase si continuarea povestii! HAVE FUN

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Deci, si eu m-am uitat la Naruto, Naruto Shippuden se va incheia la un moment dat.
Daca iti doresti un spoiler ( asta inseamna sa-ti spun ce se va intampla ) Naruto si cu Sasuke se imprietenesc impotriva lui Madara.
Batalia intre Naruto si Sasuke nu incheie seria urmeaza o serie cand toate personajele ajung la o varsta de maturitate cu copii si asa mai departe.
Este o serie frumoasa, sa ai vizionare placuta.

P.S Este posibil sa nu primesti un episod nou joia deoarece ele apar in toata lumea noi, din Japonia catre toate tarile si e posibil ca Japonia sa nu le trimita, se poate intampla sa primesti intr-o Joi doua episoade deoadata.
Sa ai o zi placuta!