| TeoImpuls a întrebat:

Peste cate episoade se termina razboiul ninja din Anime-ul Naruto Shippuden, tinand cont ca il urmaresc pe Animekage? Ce urmeaza mai interesant pe parcursul Anime-ului si ce site-uri recomandati sa-l urmaresc in afara de manga?

Răspuns Câştigător
| CrissRules a răspuns:

Daca nu esti la zi cu episoadele vei vedea ca de la episodul 321 apare Uchiha Madara reanimat, dar din pacate nu cu Rinne Tensei cum credea el, ci cu Edo Tensei, tehnica de reanimare a lumii impure. Din cate am vazut in manga dupa cateva episoade, cand Orochimaru revine la viata ii va reanima pe cei 4 fosti Hokage pentru a-i spune lui Sasuke adevarut despre eliminarea clanului sau, apoi cei 4 Hokage impreuna cu Sasuke si Orochimaru intra pe campul de lupta alaturi de Alianta Shinobi...aaa si inca ceva mascatul care se dadea drept Madara este Obito Uchiha cel care i-a dat sharinganul lui Kakashi.
Sper ca te-am ajutat, funda? happy

2 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

Anime-no-limit
Si o sa apara Sasuke, o sa se bata in final cu Madara etc. Razboiul nu o sa mai dureze mult doar ca baga ei multe "amintiri" ale personajelor. Si eu abia astept sa se termine.

| TeoImpuls explică:

Si va mai fi adus la viata vre un personaj puternic?