| Kraxy a întrebat:

Uitati primul meu comic
fanii selena gomez nu va uitati :))
pentru.anti-fani :))
http://i.imgur.com/aUM7M.png

Răspuns Câştigător
| MrThalium a răspuns:

Smecherlaughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Săă moaarăă pinguinii mei dacă asta nu e artă abstractă! Noroc cu criticii din ziua de azi care spun că orice porcărie e operă de artă, că altfel te-aș fi ars pe rug impreună cu niște vrăjitoare, bai Gheorghe.

| DeeDee a răspuns:

Um...o singura intrebare. Esti fana Justin Bieber?

| NobodyHeree a răspuns:

Nu am inteles nimicccc.

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Esti fara rost pe planeta, felicitari!

| EllyFMS a răspuns:

Nasol.Urat.Jalinc.Porcarie.C*cat etc

Lasa-te

P.S. - Eu iti pot garanta ca MrThalium a spus ca aceste mazgalituri sunt 'Smechere' doar pentru FUNDA!

Deci. un sfat este ca acesta sa fie PRIMUL si ULTIMUL tau comichappy!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Ce vroia sa insemne ca nimic nu am inteles. un sfat:lasa-te

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni_2549 a răspuns:

Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! Lasă-te! ACUM!

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

1 la mana e placewinking nu plance.nu am auit niciodatas de plance 2 la mana nu se intelege nimic...

| dyana_6170 a răspuns:

Si asta cea ar trebui sa insemne ca o urasti pe selena gomez, si daca o urasti de ce o urasti ti-a facut ea ceva raised eyebrows