| anonim_4396 a întrebat:

Uitati un comic de la WTFproduction http://imgur.com/xUJXQ

4 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Oh,uite mami, pisica noastră știe să folosească paint!

| Rockărița a răspuns:

Ăăă... ce să zic. thinking Ăsta nu prea e comic...În primul rând un comic are mai multe ''imagini''(să le zic aşa), un titlu şi o acţiune(cu personaje, bineînţeles). Mai lucreazăwinking.

| Yamx a răspuns:

Picasso surprise tu esti?

| wildwolf a răspuns:

Pentru toti care cred ca chesti ca asta sa un comic vreau sa va spun...Un comic este o carte de 24 pagini sau mai multe facuta in S.U.A si care are pe fiecare pagina vreo 5 imagin (cu excepia coperti) bine desenate si colorcate, adica asta nu ii comic.