| wendy434 a întrebat:

Uite ce se intampla cand pui intrebarea nepotrivita la momentul nepotrivithttp://i.imgur.com/BVv7Q.jpg
P.S.curand o sa fac partea a 3 pentru al doilea comic al meu;)

4 răspunsuri:
| wendy434 explică:

@Aiscrim multumesc pentru pont, si sa stii ca eu in general(inculsiv comicul asta), imi pun secventele cu photoscape (pentru comicuri bineinteles) dar mersi oricumwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Comicul e dragut, si ideea e "bunicica". Mai lucreaza la idee... adica, nu prea are asa mult haz.
Poti incerca sa desenezi secventa cu secventa ('frame' in engleza), iar apoi sa le pui impreuna cu ajutorul unui program ( de ex. "Photoscape"; download link: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php) pentru a da un aspect mai bun.
Pe viitor, chinuie-te mai mult la ele, pentru ca cei de la sectiunea comics/ T/A sunt foarte duri si s-ar putea sa isi bata joc de tine sau sa fie rautaciosi. Doar sunt trolleri, nu?!
Oricum... un sut in fund e un pas inainte(doar daca in fata nu e o groapa) :)
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 laughing
Ce comic tare laughing