| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Iată ce se întâmplă într-un WC universal...http://i.imgur.com/C9BLU.jpg. E abia al doilea comic!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce am impresia ca sunt la ora ce geomertie? sad

| DaVà a răspuns:

Nu ai specificat ca e si ultimul

| NoChanceForUs a răspuns:

La al 3-lea deja aștept stickmani care să nu mai arate ca figurile geometrice.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Bv tare! O fi Brigaela sau NoName tongue

| BlackVeil a răspuns:

Oare o fi buna fata aia? Intreaba BlackVeil.

Apropos...Ce melodie ascultam?

| AnneMarri a răspuns:

Ah, mă ţii cu sufletul la gură! Spune-mi ce se întâmplă!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau si eu in comic love struck ti-am si zis pe pagina te roog

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pot sa fiu eu fata misterioasa? big grin te roog dulce ca o savarina puppy dog eyes te roooog!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Se putea si mai bine!

*merge la baie*

| Nero a răspuns:

Bravo!
Ai progresat foarte mult de la primul tau comic si acesta e chiar reusitwinking
scuza-ma acum trebuie sa merg la baie...

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Eu pot sa fiu unul dintre "cei doi"? puppy dog eyes

| HrănescPorciCuLingurţa explică:

O, iar am uitat ceva! Kompakt, tu eşti băiatul care iese atunci...am uitat să te etichetez tocmai pe tine. Că tu mi-ai cerut să te bag şi pe tine în comic. Pare rău!

| HrănescPorciCuLingurţa explică:

Mersi mult tuturor. O să încerc pe cât posibil să fac comicul până mâine, să aflaţi mai repede cine e misterioasa. Dar nu o să pot să vă adaug pe toţi în comic, ăsta va rămâne mai restrâns. Dar vă bag în următoarele!

| HoneyCocaine a răspuns:

Am impresia ca daca este fata eu sunt rolling on the floor)
Nu stiu de ce laughing))

| Deea_3807 a răspuns:

Super
ma poti baga si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterioasa din WC e un misterios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suupeer ma bagi si pe mine in comic? puppy dog eyes
Macar sa apar si eu un pic.
E super frumos comicul ard de nerabdare sa vad cine e misterioasa din wc