| iulia1985 a întrebat:

Un banc bunhappydaca stiti. postati-l aici...

Răspuns Câştigător
| BeetleJuice a răspuns:

O curva misto merge prin cimitir la 12 noaptea. In spatele ei un vampir.
- Sunt vampir si sug sange!
Curva nici nu-l baga in seama.
- Sunt vampir si sug sange!
Curva il trateaza cu flit.
- Sunt vampir si sug sange!
- Si eu sunt curva si sug **** dar nu strig in gura mare.

3 răspunsuri:
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Uite,

De o vreme de cite ori il prindea ursul pe iepuras prin padure zicea "de ce nu porti ma sapca" si il lua la bataie. Bataie azi, bataie miine, se enerveaza iepurasul, hai la leu sa se plinga.
- Maria-ta, uite ce mi se intimpla, ursul ma bate zilnic ca n-am sapca. E inadmisibil, eu nu port sapca, nu pot, fac urticarie la urechi, faceti ceva!
- Bine iepurasule, aranjez eu.
Se face iepurasul ca pleaca si se ascunde sa vada ce face leul. Leul era prieten cu ursul. Trimite sa-l cheme si-l ia la prelucrat.
- Ba prostule, n-am nimic impotriva sa-l bati pe nenorocitul ala de iepuras da' gaseste si tu un pretext mai inteligent ce dracu'. Fii atent cum faci. Te duci la el zici "da o tigara", asta nu fumeaza, pac l-ai prins. Sau sa zicem ca are la el din intimplare, daca-ti da cu filtru zici ca vroiai fara si asa mai departe, il prinzi cu ceva. Daca are sa zicem de toate, ceri un foc, daca-ti da de la chibrit zici ca vroiai bricheta etc. Ai priceput?
Bun.
A doua zi il intilneste ursul pe iepuras.
- Ia vino ba aici.
- Da nene ursule, ce e?
- Da o tigara.
- Imediat nene ursule. De care vrei, cu filtru, fara filtru, cu porttigaret, fara?
Se gindeste ursul...
- Da una cu filtru.
- Poftim. Acum pot sa plec?
- Nu inca, mai stai. Da un foc.
- De care nene ursule? Am chibrituri, amnar, bricheta, bete de frecat...
- Da de la bricheta.
Sta ursul, fumeaza tigarea, o termina, se uita la iepuras.
- Iar nu ti-ai luat ma sapca

In timp ce Alinuta mergea pe strada mestecand ingandurata se intalneste cu o prietena care ii spune:
-Ce mesteci?
-O lama.
-Orbit cumva?
-Nu, Gillette.

2 vulturi sareau de pe o stanga in gol. La un momentdat apare ursul si ii intreaba:
- Ce faceti voi mai?
- Uite ursule, testam adrenalina.
Ursul intreaba:
- Pot sa mi-o incerc si eu?
- Desigur.
Sare ursul si pe la jumatea stancii sare unul din vulturi si il intreba pe urs.
- Ursule, dar tu ai aripi?
Ursul raspunde: Nu!
La care vulturul, plin de respect.
- ADRENALINA FRATE!

Pace,
Semnat,
CrazyKitty

| contvechiidc a răspuns:

Era o seara... Bula stand in pat nu-l loase somnul...vine mama lui si il intreaba :
-Bluitza dc nu dormi puiule?
-Pentru ca nu ma ia somnu mamico
mama lui il manghaie pe frunte zicandu-i '' tatal nostru''
zice bula
-Mama,tot nu ma ia somnul!
-bine numara oile
-bine mama o sa numar... noapte buna mama
-noapte buna puisor
sta bula si incepe dintr-o data sa numere :
- o oaie,doua oi,trei curve, patru rate, cinci oi.
Acu ii venise alceva in cap zicand :
1 rechin, 2 rechini, 3 mata ii curva, 4 pesti, 5 pesti si jumatate, 6 tactu e gay. Dintr-o data se aude ZZZZZZZZZzzzzzzzz

| robertpaul a răspuns:

Bula si Bulinuta erau in aceeasi clasa.La un moment dat, Bulinuta ia o hartie, o mototoleste si i-o arunca in cap lui Bula zicand-Head-shoot! dupa cateva minute Bula ia o carte si ii da cu ea in cap Bubulinei zacand-Facebook! ))))