| cucaracia a întrebat:

Un comic facut de mine. personajul nu este original dar ideea este a mea. sper sa va placa. http://i.imgur.com/TUTEQ.jpg

10 răspunsuri:
| Katsworld a răspuns:

rolling on the floor) Foarte misto :
FUUUU rolling on the floor. Continua sa faci happy poti sa faci si mai multe personaje ca o poveste. Abia astept sa vad ce mai faci. Muuuult Noroc!happy

Apache
| Apache a răspuns:

Ba nu e al tau...

| cucaracia explică:

Personajul nu e al meu l'am copiat dintr'un comic.dar povestea este a mea...

| PinguinuL a răspuns:

Ba nu.
nici personajul nici povestea.

| cucaracia explică:

Ba tu de unde draq sti ca ma si enervezi. pinguin ambulant.

| PinguinuL a răspuns:

Crezi ca faci comicuri bune asa-i?

| cucaracia explică:

Tu crezi ca le sti pe toate dah sti un mare ****. pe care il mananci zi de zi se pare. mai bine te'ai duce sa te spanzuri. hoit de pinguin!

| PinguinuL a răspuns:

Fac comicuri de cel putin 10 ori mai bine ca tine.
scuze ca iti zic dar asa e.
nu te lua de cine e mai bun ca tine.

| cucaracia explică:

Eu nu m-am luat de tine, tu te'ai bagat in seama ca gaza in cuuru calului...

| Alina_Stefania_1975 a răspuns:

Cum fac propiul meu personaj