| Anonim234578890 a întrebat:

Un link pentru un grup pe Facebook, sau un site, o aplicatie, ORICE, de unde pot desena manga. Manga asa cum e, "impartita", stiti ca fiecare secventa e incadrata si as vrea ceva desenat deja pentru ca nu pot desena dupa manga originala, desenata pe pc, nu vad bine contururile, deci va rog, o idee, dau funda!

1 răspuns:
| WeebGodAkane a răspuns:

:') crezi ca ma poti ajuta cu un proiect? tot despre manga, planuiesc sa imi fac o manga propie, dar am nevoie de un desenator
Daca da te astept pe aplicatia de telefon sau site-ul web numit Amino pentru mai multe informati, si intra in comunitatea Pigmachine sau Romania try, te astept acolo, numele meu de utilizator de acolo e Sol sau |•|S|•|O|•|L|•|