| TempestUV a întrebat:

Unde pot citi si eu manga la Suki desu Suzuki-kun! de la cap 52 in colo? L-am cautat si raw si nu l-am gasit.Va rog.laughingAm nevoie disperata de ajutor.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Manga-ul este in curs de traducere, nu am gasit nici in rau.
Deci va trebui sa ai rabdare!

| TempestUV explică:

Din ce se spune pe myanimelist.net la japonezi e terminat de mult, cam de prin 2012.Cred ca la noi apare mai greu.Asta e.Multumesc oricum de ajutor.

| NOFBD a răspuns:

Urmareste pe www.mangareader.ro este cel mai complex site pentru manga in engleza, daca acolo nu este aparut, inseaman ca inc anul a fost scos capitolul de catre japonezi, acolo poti vedea datele cand ar trebui sa apara, cand se posteaza daca mai continua manga sau nu.