| cenumesamipun a întrebat:

Unde pot vedea serialul Beyblade amandoua sezoanele

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Mie unul mi-au placut mai mult seriile beyblade beyblade v force si beyblade g-revolution cred ca sunt cele mai tari serii erau aia hiperbladerii demolatorii all starz si tigrii albi cu personajele alea legendare misto super vremuri pe astea le vedeam la pro tv acum 14-15 ani in urma dar erau frumoase sigur ca si seriile actuale sunt frumoase dar astea sunt legendare atunci a inceput nebunia aia cu titirezele care tin si astazi si care fac ravagii in continuare

| Kerli a răspuns:

O apreciere, ceva?

| WeebGodAkane a răspuns (pentru AhileSemiZeu):

Boss pe mine nu ma lasa cum fac sa ma conectez pe primul ca al doilea nu merge dau fundă

| WeebGodAkane a răspuns:

Nu mai exista universul desenelor care ne creaza copilaria e distrus de desene gen magisabii, bestia bunsen, baiatul ninja. Sunt porcarii toate copilaria se duce pe rapa am doar 13 ani si cel mai trist lucru e ca copii din ziua de azi nu stiu ce e un desen de calitate