| Burghiu a întrebat:

Va rog frumos sountimi dc cand trimit mesaje imi da eroare sunt pe reteaua Orange FUNDA big grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Sau poate nu sti sa citesti mesajul

| Captoresque a răspuns:

Da telefon la aia de la Orange si cere-ti drepturile. Ia-i la 11 metri frumusel, umple-le frigiderul cu carne pentru iarna si primavara, baga-ti-o si scoate-ti-o, ameninta-i cu neamul lui Salam si Farfurie din Ferentexas, si ai rezolvat. O s-o poti suna pe gagica-ta.

| sweetheart16 a răspuns:

Probabil nu ai semnal.

| Tytos_Bătrânu_1996 a răspuns:

Ori e reteaua ocupata...ori nu ai semnal!

| Danu597 a răspuns:

Poate ne spui si eroarea ca de ghicit nu prea putem...

| Anonima2013 a răspuns:

Pai ori ai lipsa de semnal ori este gresit numarul de telefon la care vrei sa trimiti(si eu am patit-o)

| Burghiu explică:

Da senal am dar nu stiu ce are...