| Mariuta_Maria_1990 a întrebat:

Ce pot sa fac daca nu pot sa trimit mesaje desi am minute...nu merge sa trimit la nici o persoana din lista mea de contacte...sunt in reteaua Orange? ajutor...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica centrul de mesaje. In Orange trebuie sa ai nr acesta : +40744946000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mriutaaa, daca ai numai minute nu poti da mesaje. Daca ai facut optiuni cu numai minute in retea, nu poti da mesaje.Trebuie sa ai si sms-uri in retea, altfel... Mai suna odata la *133# si cand iti da mesaj, vezi daca ai si sms-uri in retea. Daca nu iti arata, inseaman ca nu ai si trebuie sa incarci din nou telefonul cu credit.sad