| papusha_1605 a întrebat:

Vreau cele mai tariu bancuri si sa imi spouneti care sunt replicile preferate din mo si foca(nu cont ce episod)

Răspuns Câştigător
| Shuka a răspuns:

Buna uite aici cateva: Mi'ai mentolat ficatu'.
Sa sugi o ceapa
2 radical din betacaroten
Zombalaule
Simte'mi furiaa
Stilul futai
Poate'i tuica poate'i vin poate'i pipi de rechin
Mediocrule
Ciorbistule
Zi'mi repede ce reprezinti tampon invizibil
Jane inglish, mo?
Putzifer
Baa ciumbarles coco
Vaca grasa autista
Te caci pe tine cu stropi
Crappy language pack selected."
"Sclav ii varul tau geaman baa putifer."
"Cand pun ochiul in luneta/Curat tot de pe planeta."
"O "£$%^&* roz din fier cu luminite OMFG, OMFG!"
"Prietene, noi nu furam/Cand e greu, ne adaptam." (preferata mea laughing )
"Nu fi panicat/Cat ai zice hopa/Daca esti stricat/te repara F.O.C.A"
"F.O.C.A, tu-mi esti prieten adevarat?" "Da, cu toate ca puti."
"Stai, iobagule, ca poate te suge." "Haha, n-ar fi prima."
"Poate-i alcool, poate-i rom!" "Rasistule."
"Poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin."
"Vrei sa ne piz****m?".
"Poate e un intelectual." "AAAAAA." "Poate-s doi intelectuali." "AAAAA." "Poate..." "Ia, nu mai folosi cuvinte pe care nu le inteleg."
FOCA ce satan e mega mucul asta?

Crappy language pack selected. Salutare sclavilor sunt aici ca sa va inlocuiesc.

FOCA, da-mi AWP-ul sa-l deprim pe fraier.

Cand pun ochiul in luneta, curat tot de pe planeta.

Pueril. Verifica asta afara.

Prietene noi nu furam, cand e greu ne adaptam.

Stai Dildau, sezi Dildau, Rau Dildau!

Lubrifianti din lacrimi de pui de Panda.

Ce vorbesti tu neformatato, imi tu mie nu-mi spui!

Si mata'i titirez!

Statui de m-anchilozai, care ma summonasi mai vere.

*** your mamma dead people baa'

Bagatziai puta-n spirt!

si mai sunt dar daca vrei mai multe vizioneaza episoadele.eu pe astea le-am tinut minte.
Niste bancuri :
1) Un ardelean vine in Bucuresti si asteapta verdele la un semafor. Un sofer trece cu viteza printr-o balta si-i umple pe toti cu zoaie, din cap pina-n picioare. Bucurestenii urla dupa el scosi din minti, numai ardeleanul se uita mirat.
- Apoi, stati linistiti ca trebuie s-opreasca.
- Ce s-opreasca dom’le, esti timpit?! N-ai vazut ce vitez…a avea?
- Apoi cum, nu opreste?
- Nu. Da’ mata pe ce lume traiesti?
- Apoi la noi in Ardeal, cind se-ntimpla de te uda un sofer, apoi opreste, te ia in masina, isi cere iertare, te duce acasa, iti da sa maninci si nu se lasa pina nu stai la el vreo trei zile in gazda pe banii lui. Iar la plecare iti cumpara si televizor.
- Ei, pe dracu, zice bucuresteanul. Ti s-a intimplat matale asta!?
- Nu mie, da’ i s-o-ntimplat nevesti-mii!

2) - Ce deosebire e intre Paste si Emil Boc?
- Pastele e intampinat cu oua rosii, primul-ministru este intampinat cu oua si rosii.

3) Intra un popa intr-un restaurant, se aseaza la masa.
Cheama ospatarul si il intreaba:
- Fiule, balena aveti?
- Nu, parinte.
- Casalot aveti?
- Nu, parinte.
- Rechin aveti?
- Nu, parinte.
- Atunci da-mi o costita de porc afumata si Dumnezeu mi-e martor ca am vrut sa mananc peste!

4) In urma crizei, multe restaurante s-au gandit sa scoata un nou tip de mancare si anume PIZZA EMO. Iar acum, promotie 1 x PIZZA EMO + lama Gilette, pentru orice eventualitate

Dilema… ce facem…ne taiem venele…sau le lasam lungi?

5) Doua oi, una italianca si una romanca, se intalnesc. Cum se saluta cele doua?
Oaia italianca: Bbbeeerrrllluuussscccooonnniii
Oaia romanca: Bbbeeecccaaallliii

6) Alba ca zapada se pregateste sa faca baie.
Piticii, care nu mai vazusera pana atunci o femeie dezbracata, fac coada la usa de la baie, cel mai inalt dintre ei se uita pe gaura cheii si le transmite apoi si celorlalti ceea ce vede.
Cel mai mic il intreaba pe primul:
-Ce face?
-Se dezbraca…Din gura in gura piticii isi transmiteau: se dezbraca…se dezbraca…se dezbraca…
-Acum ce face?
-Se baga in cada…se baga in cada…se baga in cada…
-Dar acum ce face?
-Se sapuneste…se sapuneste…se sapuneste…
-Dar acum ce face?
-Se scoala…si mie…si mie…si mie…!

7) Un ascultător întreabă la Radio Erevan:
- Dacă am diaree, pot să fac baie?
Radio Erevan răspunde:
- Puteţi, dacă aveţi destulă.

SPER CA TE-AM AMUZAT rolling on the floor Fundita? :*

3 răspunsuri:
| Loome a răspuns:

Clasicul „Să sugi o ceapă!"

| justme582 a răspuns:

Sa sugi o ceapa; ce tu adica eu's proasta ma faci grasa ...vaca autista

| MoatZa a răspuns:

Foca.eu i`mi bag p**a in ea gaura din acoperis:]]]
raza soaaaaaareluirolling on the floor
barmaaaan.hai cu m**ta
mainele pe tate toti suntem bruiati...nu scapa sapunu nu va aplecati

stai asa.tu vinzi cevaa?
Mo: si. face ce? Foca: un fel de doua felurilaughing