| lSarcastiquel a întrebat:

Vreau niste animeuri gen Death Note:X
Stiti niste animeuri asemanatoare acestuia?

De animeul Psycho-Pass ce parere aveti, merita? Spuneti-mi in cateva cuvinte despre ce e vorba in el.

Arigato :3 >:

7 răspunsuri:
| Dalyan a răspuns:

Ai putea incerca:
*Code Geass (2 sezoane);
*Guilty Crown;
*Zetsuen no Tempest;
* Mobile Suit Gundam 00;
* Psychic Detective Yakumo;
Cat despre Psycho-pass, mie una mi-a placut.Momentan e printre anime-urile mele preferate. Aproape tot timpul am tinut cu asa zisul personaj negativ=) E plin de actiune, eu zic ca merita vazut.

| neca a răspuns:

Code Geass si spiral

| Snowfall a răspuns:

Code Geass sau Monster.

| Garielu a răspuns:

*Code Geass (2 sezoane);
*Guilty Crown;
*Zetsuen no Tempest;
* Mobile Suit Gundam 00;
* Psychic Detective Yakumo;

| Mazzenine a răspuns:

Incearca BTOOM!

| 0NewLife a răspuns:

Salut...As putea sa scriu 20 de randuri ca toti ceilalti, dar cu siguranta nu it voi fi de ajutor pentru ca deja ceilalti au spus cam toate anime-urile de genul acesta. Singurul lucru pe care as putea sa il spun cu siguranta este ca, oricat ai cauta, nu vei gasi ceva care macar sa se compare cu Death Note.

| lSarcastiquel explică (pentru 0NewLife):

Stiu,as fi vrut sa fie mai multe episoade dar din pacate nu sunt sad Ador Death Note:X, bine cine nu-l adora?laughing