| Anca_3917 a întrebat:

Vreau niste statusuri/replici pe cei invidiosi [dusmani]winking >:"

Răspuns Câştigător
| mosi a răspuns:

Sa moara dusmani!laughing

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Săăă moarăăă dușmanii mei că am bani și gagică secsi și mișto.

| BoomBoomToxic a răspuns:

Poti sa ii zici tonguearintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?

Salut! Eu sunt un om, da' tu ce naiba ce esti?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol.

Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.

Uite 10 bani. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul'

Nu stiu De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?

Hai spune tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde

Ieri, te-am admirat toata ziua...la zoo

Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?

Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier

Ma tot gandesc la anii in care am fost prietene... si ma intreb : ce naiba a fost in capul meu?

De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

Acum ma privesti cu fundu sau cu fata?

Ce fata ai,alta n-ai?
Daca-ti schimbi fata sa ma suni.

ce fata de cur transpirat ai...
statusuri. Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
CE ESTE PUMNUL? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti
pune intrebarea MAI VREI?(Numele ei/lui) a experimentat p viu

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking:X:X

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur
M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe'ale altora big grin

| Rebela_Ľarii_1997 a răspuns:

ANUNT
Am nevoie de niste dusmani noi...
cei vechi au inceput sa ma placa! laughing)