| Myself_5723 a întrebat:

Vreau replici dure! Pentru dusmanihee heeFUNDITA! De exempu:
-Ce faci?
-Ceva!

FUNDITA!

5 răspunsuri:
| LoVePiNk1998 a răspuns:

UuU laughing lucrul meu preferat...replikile laughing pai uite :
" Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid."
"Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde."
"Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?"
"Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!"
"Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata."
"Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta."
"Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult."
La mine cand ma cert cu fratele meu mai foloseste :" tu cand vorbesti cu mine sa taci! ", sau daca se leaga de mine si imi zice ca sunt nebuna sau altele ii raspund : auzi...suntem rude...vezi ce semanam?

| Blablabla0012 a răspuns (pentru LoVePiNk1998):

Corporatia Durex isi cere scuze pentru nasterea tha.
Hai du-te sh canta la alta masa ca nu dam marunt. Ma thu cu cinte te certi aici? vb sg?
Tia dat Dumnezeu ultima fata/corp de pe raft si ti la aruncat cu prastia.
Ce frunte ai zici ca e Aeroportu Baneasa.
Daca asi avea o fata ca a tha miasi da parinti in judecata.
Iti dai seama ca te`ai f...t singur, nu?
Cand vrei sa enerveti pe cineva : Asa sh? Team intrebat cv? Sh cemi spui mie nai parinti? NU ma int, DA nu ma int, sh? Neinteresant. Irefutabil laughing asa enervezi cel mai mult o pers mai ales cand vrea sa spuna cvhappy
Nu, nu aud rau…te ignor numai.
Devi din ce in ce mai prost sau azi e o zi speciala?
Oricine are dreptu sa fie pros, thu insa abuzezi de acest privilegu.
Ce ai facut ieri? Team admirat la zoo sh ma distram aruncanduti floricele in cusca.
CE faci? bine sh misto de tine, Raw de neamu tha.
BA thu suferi grav de boala de a te baga in trebuile oamenilor.
Pe tine teau facut pentru alocatie.
Ce par frumos ai, pacat ca iese din nas.
Esti mai prost decat prevede legea Romaniei.
Tu cind vorbesti cu mine sa taci.
Glume de santerist, Asta trebuie sa fie amuzant sau ce? Sti ca esti sg care rade nu laughing? Dupa ce zici gluma de 5 ori nu mai e amuzanta, Radeti ma Radeti laughing
Uite ma mi-am tras papagal.
Ce te bagi cu mine in seama ti-am dat voie?

| zamanu a răspuns (pentru Blablabla0012):

Baa voi nu va gandity... daca ela care e dusmanu lui e batausu scoli cum sai zica asta asa ceva cal rupe ala pe din doua laughing)

| StuzZ a răspuns:

Ia auzi aici cand vine un dusman la tin si te intreaba ce faci sau ceva ii zici:-dispri ce crezi ca ii aici casa de binefacere! hai jet sa nu te vad! si daca incearca sa mi zica ceva ii zici:-Ai tajnit!happy