| MrBlueEnergy a întrebat:

Vreau sa rad.Care a fost (dupa parerea voastrawinking ) cea mai stupida intrebare de pe TPU?hee hee (puteti da si linkuri).

Răspuns Câştigător
| Stefaan a răspuns:

Cauta utilizatoru optimus7...laughingapropo pregateste'te sa razilaughing

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EvangelineDS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-dracu-in/
ce proasta nici macar nu stie sa scrie:))

| EvangelineDS a răspuns:

PeEllyODoareInPixCaVaLasatiVoiDeTpu ai dreptateelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| EllyFMS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-aparitia/

@Emogirl : Aia ca aia. tinand cont ca asculta manele nu ma mira, da` asta cu marsupiatu` si vazinu` ei e penala.

| MrBlueEnergy explică:

Scuze, dar le-am mai vazut :3

| Cåpåċεl a răspuns:

P0i... YOyoyo : Ce inseamna PC?rolling on the floorrolling on the flooram ras la intrebarea astalaughing)

| Freza a răspuns:

Nu mai stiu linkul de la intrebarea aia : "Cum pun o intrebare?"

| BadKid_8035 a răspuns:

Salut as avea si eu o intrebare daca se poate : stie cumva cineva unde pot gasi bani multi si pe gratis