| sweetys a întrebat:

Vreau si eu idei de animeuri ro sub care sa fie de dragorste si cu saruturi.

1 răspuns:
| Vandal a răspuns:

Cam putine, adica te bucuri la unele anime-uri daca primesti un sarut la final.
In fine, incearca Golden Time, e posibil ca in acela, nu mai stiu exact, ca ai parte de mai multe saruturi. Am si uitat de cand l-am vazut.
Sousei no Onmyouji nu e el chiar romance, dar are destule faze care sa te satisfaca, cred.
Inu x Boku SS e un romance destul de frumos, insa sunt mai mult ca sigur ca l-ai vazut.
Orange mi-a placut destul de mult, chiar daca la inceput l-am cam evitat.
ReLIFE a fost fain, insa nu ai parte de saruturi, iar asta nu e exact ceea ce cauti, dar tot ti-l recomand.
Daca mai vrei altele, spui, chiar daca nu prea ti-am indeplinit dorinta, spre apararea mea, nu e vina mea, ci a japonezilor ca nu fac anime-uri bune de genul laughing