| ZuzZzulina a întrebat:

Vreau si eu niste bancuri la care sa razi cu lacrimi. Funda pentru cele mai bune!
P. S. : daca dati linkuri sa fie unele mai greu de gasit, adica ceva de care nu stiu prea multi happy

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

- Chelner! - Da, domnule? - Poti sa-mi mai prajesti putin puiul? Imi mananca toata salata!
Un oltean isi ingroapa soacra langa drum, si pe placa funerera scrie:
"Sub aceasta cruce grea,
Zace scumpa, soacra-mea,
Calatorii mei iubiti,
Mai 'ncet, sa n-o treziti"!
O blonda la farmacie intreaba: - Aveti ochelari? - Pentru soare? - Nu, pentru mine!
Judecatorul catre Irina: Vrei sa stai cu mami?
Irina: Nu, ca ma bate.
Judecatorul: Vrei sa stai cu tati?
Irina: Nu, ca si el ma bate.
Judecatorul: Bine, atunci te dam lui Razvan Lucescu, ca el nu bate pe nimeni!
Bula la scoala impreuna cu ceilanti colegi o asteapta pe profesoara.
Intra profesoara si zice copiii va place cum m-am imbrakat azi?
Copiii - da! BUla -NUU
Vine a doua zi imbrakata alfel si intreaba:
- Copiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii DAAA! BUla : -NUuu
A treia zi vine imbracata cu trei frunze doua sus si una joslaughing
-Coiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii: -Nuu! Bula : -DAaa
Se termina orele si copii pleca acasa.
-BUla ce mai stay? il intreaba profesoara
-ASTEPT sa vina toamna sa cada FRUNZELE laughing... zice buLa

Bula merge la scoala acolo doamna invatatoare il intreaba:
-Bula cu ce vii la scoala?
-Cu bicicleta.
-Tom tu cu ce vii la scoala?
-Cu gipu doamna.
A doua zi profesoara il intreaba pe Bula:
-Bula u cu ce vii la scoala?
-Cu un Audi.
-Atunci de ce ai intarziat?
-Mi-o cazut lantul.

funda?