| Sara_6623 a întrebat:

Vreau si eu niste bancuri la care sa razi cu lacrimilaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Un om intra intr-un magazin si zice:
- Cat costa un suc la 2 lei?
-sfarsit-

6 răspunsuri:
| PisikaNeagra a răspuns:

Prima data cand am vazut raspunsul lui Dash am zis :
Care e gluma?
Apoi m-am prins... laughing))) laughing)))
Deci, 2 blonde asteapta la semafor.
-WOW! Ce rosu frumos!
-Ce tare e galbenul asta!
-Ce misto e verdele asta!
-O, am mai vazut o data rosul! Hai sa plecam!

| IulyaN_2743 a răspuns:

Bula si bunica`sa merg la magazin:
Bula:gaseste 1 leu pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 5 lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 10 lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 50 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 100 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 500 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Merg ei ce merg... si cade bunica in canal
Bunica:ajutor ajutor scoatema de aici bula
Bula:Nu bunica ce e pe jos pe jos ramane)))

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna uite eu stiu asa:Bula isi ia o casa si nu site cum sa ii puna numele aude el pe strada-Vand chiloti 5 lei buc ...si ii pune numele la casa chiloti peste cateva zile aprox 3 zile isi ia un caine nu stie nici la asta cum sa ii puna numele aude pe strada iarasi:------Du-te in gura m@tii dara de urat si in pl mea.ii pune numele la caine p.la vin la bula niste musafiri in casa

Buna ziua! bUlA
Intrati in chiloti ca **** nu musca!(bula) http://www.bancuri.net/ si mai stiu:Bula merge cu bunic'sa in parca vede o groapa zic uite mamaie 5 lei zice ma'sa mare -nu nu cei pe jos nu se ia dupa 1 zi vin tot acolo bunic'sa cade intr-o gropa si ii zice bunic'sa ajuta-ma bula ca's in groapa bula:Cei pe jos nu se mai ia.
si:3 blonde stau sub o umbrela dc nu se uda? Ptr ca nu ploua:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bancuri.net/