| Claudiu_Chelcea_2001 a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti de un anime bun. Daca poate sa le intreaca chiar pe One Piece si Naruto Shippuden. Vreau sa fie in mare de actiune,cu oameni care vor sa devina cei mai buni la ceva,sa obtina ceva,sa aiba superputeri, sau ceva cu ninja, nu stiu

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Fairy tail
Hunter x hunter
Inazuma eleven
Akame ga kill
Danmachi
Ao no exorcist

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Code Geass
http://myanimelist.net/anime/1575/Code_Geass:_Hangyaku_no_Lelouch
BLEACH
Ao no Exorcist
Inuyasha
Full Metal Alchemist
Full metal panic

| LeCamionagiu a răspuns:

Code geass, death note, attack on titan, enjoy!

| HTMLCOCULY a răspuns:

Daca vrei sa razi incerca Bleezebub!

| LuffyQuestions a răspuns:

Din pacate nu cred ca exista ceva mai bun ca One Piece... Dar iti recomand sa incerci Katekyo Hitman Reborn, Ao no Exorcist, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail. toate sunt foarte bune