| lNSAO2 a întrebat:

Un anime gen Naruto? Adica sa fie actiune, dar in acelasi timp si putin amuzant, sa aiba un copil care sa se ridice din propria initiativa, sa devina la lupte cei mai buni dintre toti, etc. ( Inafara de Fairy Tail, One Piece, Bleach). !

Răspuns Câştigător
| xckx92 a răspuns:

Iti recomand cu caldura Hunter x Hunter 2011, va fi cu siguranta la inaltimea asteptarilor tale.

Daca nu, ai aici o lista: Hajime No Ippo, Ao no Exorcist, Kekkai Sensen, Gantz 0, Inuyasha, Ansatsu Kyoshitsu, One punch man, Sousei no Onmyouji

2 răspunsuri:
| Noone09 a răspuns:

A no exorcist este un anime despre fiul lui satana care vrea sa ajung cel mai mare exorcist si sa il omoare pe satana

| Nicolescu_Mircea_1998 a răspuns:

Boku no Hero Academia | Haikyuu | World Trigger