| chitz_6965 a întrebat:

Am citit aici ca daca porti sutien de la o varsta frageda o sa ti se lase sanii straight face cum vine asta, sutienul nu are rol de sustinere? straight face mi se pare ciudat

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Sutienul sustine sinii. ei se lasa doar daca nu porti sutien nu invers. mama nu mi-a luat sutien la 15 sau 16 ani. mi-a luat la 20 de ani am purtat citiva ani.acum la 32 de ani nu mai port. pentru ca nu m-am obisnuit cu el. nu il suport ma enerveaza.nu mai port decit maieuri si tricouri. sfatul meu; ia sutien de mica sa te obisnuiesti cu el.mare daca esti nu te mai poti obisnui.

| mistikk a răspuns:

Nu este deloc adevarat si in plus daca nu porti sutien atunci la vremea lui cand esti tanara si vrei sa atragi priviri atunci cand?