| Justmeee a întrebat:

Am luat de pe net un patch cu masini noi pentru GTA San Andreas si n-am nici cea mai mica idee cum sa fac sa-mi apara masinile in jocbig grin Trebuie sa copiez in directorul in care am instalat jocul? Va rog spuneti-mi si mie asa pas cu pas sa invat si eu puppy dog eyes

1 răspuns:
| BallisticRat a răspuns:

In documente se afla un folder 'GTA San Andreas' intri si gasesti alt folder 'Mods' si copiezi acolo, dezarhivezi patch-ul daca e intr-o arhiva