| andrew160 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de o problema de GTA San Andreas. Am instalat niste moduri cu masini si apoi le-am sters ca imi sacadau si nu scoateau sunete acele masini. Am reinstalat jocul si mi-am dat seama ca nu se aud nici acum acele masini pe care le-am inlocuit atunci cu masinile noi. L-am mai reinstalat o data si tot asa. Ma puteti ajuta? Funda!
P.S.: Am folosit si IMGTool si SAMI (San Andreas Mod Installer).

2 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Trebuie sa le dezinstalezi cu porgramele cu care le-ai bagat

| MarioMinu a răspuns:

Da.Trebuie sa le dezinsalezi cu programele cu care le-ai bagat.